Voor een halftijdse administratieve opdracht (18/36) verloning volgens bachelordiplomavanaf 1 september 2024met optie vaste tewerkstelling Onze school is op zoek naar een coördinator en verantwoordelijke om het zakelijk-logistieke reilen en […]

Voor een halftijdse administratieve opdracht (18/36) verloning volgens bachelordiploma
vanaf 1 september 2024
met optie vaste tewerkstelling

Onze school is op zoek naar een coördinator en verantwoordelijke om het zakelijk-logistieke reilen en zeilen van de school in goede banen te leiden. Als logistiek coördinator ben je een allround manusje-van-alles en maak je deel uit van het beleidsteam van de school en werk je nauw samen met de financieel coördinator en vestigingsdirecteur.

Geef een reactie

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)