Onze school is op zoek naar een: VAKLEERKRACHT WISKUNDE eerste graadvoor een lesopdracht van 15 lestijden vanaf 1 september 2024met optie vaste tewerkstelling De kandidaat beschikt over:o een subsidieerbaar diploma […]

Onze school is op zoek naar een:

VAKLEERKRACHT WISKUNDE

eerste graad
voor een lesopdracht van 15 lestijden vanaf 1 september 2024
met optie vaste tewerkstelling

De kandidaat beschikt over:
o een subsidieerbaar diploma (bachelor of master)
o kennis van het vak Wiskunde
o ervaring in of kennis van de steinerpedagogie is een pluspunt

De opdracht:
o 6 vakuren in de 10e klas (2e jaar van de 2e graad) – drie parallelklassen o 11 ochtendperiodes in de 9e en 10e klas (1e en 2e jaar van de 2e graad)

Ochtendperiodes zijn in periodes van 3 weken georganiseerd waarin elke ochtend van de week (8.50-10.30 uur, op woensdag tot 11.40 uur) gedurende twee lesuren lesgegeven wordt aan dezelfde klas rond een bepaald leerstofonderdeel (bv. meetkunde of algebra); in totaal dus 11 lesuren per week.

Geef een reactie

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)