Onze school is op zoek naar een: VAKLEERKRACHT NEDERLANDS eerste graadvoor een lesopdracht van 15 lestijden vanaf 1 september 2024met optie vaste tewerkstelling De kandidaat beschikt over:o een subsidieerbaar diploma […]

Onze school is op zoek naar een:

VAKLEERKRACHT NEDERLANDS

eerste graad
voor een lesopdracht van 15 lestijden vanaf 1 september 2024
met optie vaste tewerkstelling

De kandidaat beschikt over:
o een subsidieerbaar diploma (bachelor of master)
o kennis van het vak Nederlands
o ervaring in of kennis van de steinerpedagogie is een pluspunt

De exacte inhoud en grootte van de opdracht staan nog niet helemaal vast, maar bestaat zeker uit wekelijks terugkerende vakuren én ochtendperiodes. Ochtendperiodes zijn in periodes van 3 weken georganiseerd waarin elke ochtend van de week (8.50-10.30 uur, op woensdag tot 11.40 uur) gedurende twee lesuren lesgegeven wordt aan dezelfde klas rond een bepaald leerstofonderdeel (bv. meetkunde of algebra); in totaal dus 11 lesuren per week.

Geef een reactie

Your email address will not be published. Required fields are marked (required)