De school is gesloten vanaf donderdag 8 juli. We zijn opnieuw bereikbaar vanaf maandag 23 augustus.

Ouders en leerlingen die een overstap naar onze school na de zomervakantie overwegen, vragen we om in te schrijven via de link op onze website onder inschrijvingen: http://www.steinerschoolgent.be/inschrijven/. Op deze pagina scrol je naar beneden naar “inschrijvingen middelbare school”. Hierbij is het uur van inschrijven van belang, want we respecteren de volgorde van inschrijvingen.

In de week van 23 augustus mag je dan een mail verwachten of wordt er telefonisch contact met jullie opgenomen.

Is de klas volzet, dan kom je op een wachtlijst terecht. Is er wel plaats, dan zal er een uitnodiging volgen om op kennismakingsgesprek te komen hier op school op donderdag 26 augustus in de namiddag.

In dit gesprek wordt er gekeken naar de wederzijdse verwachtingen en slaagkansen. Daarna volgt de administratieve inschrijving.

Ga zeker eens een kijkje nemen op onze website en op onze facebookpagina. Daar vind je heel wat informatie over de werking van onze school en ook enkele filmpjes.