Meld je kind aan

Tot en met 21 april 2021 (12 uur ‘s middags) kan je je kind, inclusief broer/zus/kind medewerker, nog aanmelden voor onze school op http://meldjeaansecundair.gent.be. Op welke dag of uur je aanmeldt, is niet belangrijk zolang het tijdens die periode gebeurt. Duid zeker meerdere favoriete scholen aan, er is geen limiet. Als onze school je grootste voorkeur geniet, zet je onze school op de eerste plaats.

Je vindt onze school in het aanmeldingssysteem onder de naam: Middelbare Steinerschool Vlaanderen, vestiging Gent.

Als je je kind niet aanmeldt, dan kan je het pas vanaf 5 mei 2021 (9 uur) inschrijven in onze school, indien er nog plaats is of in een andere school met vrije plaatsen. Het aantal scholen met vrije plaatsen zal beperkt zijn.

Meer info: www.aanmeldensecundairescholen.gent